BABY NOVA Декорирано пластично шише со рачки (0-24 м) 150 мл

BABY NOVA Декорирано пластично шише со рачки (0-24 м) 150 мл
267,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050250C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Декорирано шише од полипропилен со широко грло со рачки и кружна анти-колик силиконска цуцла со спор проток.

  • BPA free - Не содржи Бисфенол А

Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира. Нагласете во забелешка доколку е за момче или девојче!

Пакување: 150 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се