BABY NOVA Декорирано стаклено шише (0-24 м) 230 мл

BABY NOVA Декорирано стаклено шише (0-24 м) 230 мл
290,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050248C
favorite_border

Опис на производот

Декорирано стаклено шише со широко грло со кружна антиколик силиконска цуцла.

Не содржи бисфенол А (BPA free).

Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира. Нагласете во забелешка доколку е за момче или девојче!

Пакување: 230 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се