BABY NOVA Декорирано стаклено шише (0-24 месеци), 240 мл

BABY NOVA 43706 standard neck glass bottle 240ml 0-24 months  stakleno sise za bebe
BABY NOVA Декорирано стаклено шише (0-24 месеци), 240 мл
221,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054523C
favorite_border

Опис на производот

Декорирано стаклено шише со широко грло со кружна антиколик силиконска цуцла.

  • Не содржи бисфенол А (BPA free)

Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира. Нагласете во забелешка доколку е за момче или девојче!

Пакување: 240 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се