BABY NOVA Глодалка за заби (3+ месеци), 2 глодалки

BABY NOVA 31188 glodalka za zabi
BABY NOVA Глодалка за заби (3+ месеци), 2 глодалки
130,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050211C
favorite_border

Опис на производот

Глодалка за заби, во форма на бројот осум.

За бебиња над 3 месеци. Мека, флексибилна и лесно се држи.

Ја ублажува болката на бебето при никнување на забите.

Пред првата употреба да одстои 3 минути во врела вода. Пред секоја употреба да се плакне со млаз топла вода. Може да се мие во машина за садови.

Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира. Нагласете во забелешка доколку е за момче или девојче!

Пакување: 2 глодалки.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се