BABY NOVA Хигиенски влошки за гради, 30 парчиња

BABY NOVA Хигиенски влошки за гради, 30 парчиња
198,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053626C
favorite_border

Опис на производот

Влошки за гради за секојдневна хигиена во текот на периодот на доење. Направени се од супер нежен памук заштитен од предната страна со мек неткаен текстил.

Пакување: 30 парчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се