BABY NOVA Маникир сет за бебиња

BABY NOVA Маникир сет за бебиња
178,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050235C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Маникир сетот содржи ноктарица, турпија и ножички со тапи врвови, односно се тоа што е потребно за безбедна нега на ноктите на бебето.

Благодарение на доброто пакување, сетот е безбеден и идеален за носење.

Да се чисти само со влажна крпа, да не се третира во стерилизатор или машина за садови, да не се врие.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се