BABY NOVA Мека играчка од ткаенина со свирка

BABY NOVA Мека играчка од ткаенина со свирка
283,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050260C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Весело зајче играчка од ткаенина.

Надворешната обвивка е од мек велур.

Пред првата употреба да се исчисти со чиста и влажна крпа.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се