BABY NOVA Сет пумпа за измолзување

BABY NOVA Сет пумпа за измолзување
490,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
050241C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Пумпа од пластика, за измолзување
  • Комплет со сад за извлекување и складирање на млекото, цуцла и четка за чистење
  • Со ставањето на цуцлата на садот, истиот може да се користи како шише за хранење на детето

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се