BABY NOVA Силиконска цуцла за шише со широко грло, во кружна форма (6-24 месеци), величина L, 2 цуцли

BABY NOVA kruzna silikonska cucla za sise
BABY NOVA Силиконска цуцла за шише со широко грло, во кружна форма (6-24 месеци), величина L, 2 цуцли
123,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050196C
favorite_border

Опис на производот

  • Цуцла за шише за доенчиња на возраст од 6-24 месеци
  • Во кружна форма, изработена од силикон

Пакување: 2 цуцли.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се