BABY NOVA Силиконска цуцла за шише во кружна форма (0-24 м), величина М, 2/1

BABY NOVA Силиконска цуцла за шише во кружна форма (0-24 м), величина М, 2/1
82,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050209C
favorite_border

Опис на производот

  • Цуцла за шише за доенчиња на возраст (0-24 м)
  • Во кружна форма, изработена од силикон

Пакување: 2 цуцли

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се