BABY NOVA Вештачки силиконски брадавици 2/1

BABY NOVA Вештачки силиконски брадавици 2/1
140,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
050242C
favorite_border

Опис на производот

  • Силконски брадавици за особено чувствителни гради
  • Не се вријат, се мијат само со топла вода

Пакување: 2 брадавици

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се