BABYGAL Пудра во прав за деца, 90 г

BABYGAL Пудра во прав за деца, 90 г
69,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002716C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Збогатена со цинк оксид, бадемово и маслиново масло, го апсорбира вишокот на влага и ја штити чувствителната детска кожа од иритации предизвикани од триење и влажни пелени.

Воедно ја храни и негува кожата, одржувајќи ја мека и мазна. Ставете мала количина од пудрата во својата рака, а потоа нанесете ја на подрачјето покриено со пелени. Се нанесува на чиста и сува кожа, после секое капење и промена на пелените.

Пакување: 90 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се