BAMA Comfort Влошки за чевли, бр. 37

Bama Komfort Insole Comfort Natural komforna vloska za stopalo
BAMA Comfort Влошки за чевли, бр. 37
590,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
027141C
favorite_border

Опис на производот

BAMA Comfort Комфорни влошки за чевли од мемори пена, обезбедува меко чувство за вашето стапало. Слојот од мемори пена се прилагодува кон формата на вашето стапало, и дава мекост таму каде што ви е не потребна. Формата на влошката за стапало обезбедува дополнителна поддршка и одговара за сите видови обувки. Перфорациите овозможуваат циркулација на воздух и влажност.

Состав: 4 слоја на мемори пена

Пакување: 1 пар влошки за чевли

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се