BAMA Gel Ball Of Foot Cushion Гел влошки за топчето на стапалото, 1 пар

Bama Gel Ball Of Foot Cushion Gel vloski za topceto na stapaloto
BAMA Gel Ball Of Foot Cushion Гел влошки за топчето на стапалото, 1 пар
230,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
018712C
favorite_border

Опис на производот

Технологијата AIR CUSHION ја подобрува удобноста на вашите стапала.  

  • Гелни влошки за мекиот дел од стапалото, под прстите (топчето на стапалото)
  • Оваа проѕирна влошка го спречува лизгањето нанапред во чевлите
  • Дерматолошки тестирано

Пакување: 1 пар гелни влошки

Содржина

Состав: гел.

Употреба: Отстранете ја заштитната фолија и ставете ја влошката внатре во чевелот.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се