BAMA Gel Heel Гел влошки за подпетици, 1 пар

Bama Gel Heel Pads (cushions) gelni vloski za podpetici
BAMA Gel Heel Гел влошки за подпетици, 1 пар
230,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
018713C
favorite_border

Опис на производот

Технологијата AIR CUSHION ја подобрува удобноста на вашите стапала.  

  • Гелни влошки за подпетици
  • Дерматолошки тестиранo

Пакување: 1 пар гелни влошки

Содржина

Состав: гел.

Употреба: Отстранете ја заштитната фолија и ставете ја влошката внатре во чевелот.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се