BAMA Gel Heel Liners Гел влошки за петици, 1 пар

Bama Gel Heel Liners gelni vloski za petici
BAMA Gel Heel Liners Гел влошки за петици, 1 пар
230,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
018715C
favorite_border

Опис на производот

Невидлива гел влошка за меко чувство и удобност на вашата пета. 

  • Невидливите облоги за потпетици од гел го подобруваат носењето на чевлите така што спречуваат да се лизгаат потпетиците и ја штитат вашата кожа од триење и притисок
  • Идеални за чевли со затворена пета
  • Дерматолошки тестирано

Пакување: 1 пар гелни влошки

Содржина

Состав: гел.

Употреба: одлепетее една облога на петицата и притиснете ја лепливата страна на чевлите. Со самолеплива долна страна за прицврстување на чевелот.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се