BEBELAN Влажни марамчиња со алое вера и камилица, 66 парчиња

Bebelan baby wet wipes with aloe vera & chamomile 66 pcs vlazni maramcinja za bebinja
BEBELAN Влажни марамчиња со алое вера и камилица, 66 парчиња
99,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055130C
favorite_border

Опис на производот

BEBELAN Влажни марамчиња за бебиња од специјален материјал кој е исклучително мек и пријатен при допир со бебешката кожа.

  • Со природна база од екстракт на алое вера и камилица
  • Пријатно чистат и освежуваат
  • Без парабен
  • Не содржат алкохол
  • Практични за употреба, секогаш и секаде

Пакување: 66 влажни марамчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се