BEBIVITA Каша тиква и јаболко со пилешко, 190 г

bebivita pumpkin with chicken e1732-01 bebeska kasa pilesko kompir tikva
BEBIVITA Каша тиква и јаболко со пилешко, 190 г
81,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
004081C
favorite_border

Опис на производот

  • Од 5 месеци
  • Без глутен
  • Без додадени ароми, бои и конзерванси
  • Со Омега-3 масни киселини
  • Комплетен оброк со тиква, компири и пилешко

Нето-тежина: 190 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се