BEBIVITA Пире од јаболко и банана, 90 г

bebivita banane in apfel, banana in apple pire kasa banan jabolko bebe
BEBIVITA Пире од јаболко и банана, 90 г
50,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
040300C
favorite_border

Опис на производот

  • Возраст од 4 месеци
  • Без глутен
  • 100% овошје зреено на сонце
  • Без додадени: шеќери, млечни состојки, ароми, конзерванси, бои, згуснувачи
  • Богато со витамин Ц

Нето-тежина: 90 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се