BEBIVITA Пире со јаболко, банана, малини и бисквити, 90 г

bebivita apfel banane himbeere, apple banana raspberry pire kasa bebe detejabolko banana malina
BEBIVITA Пире со јаболко, банана, малини и бисквити, 90 г
50,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
051983C
favorite_border

Опис на производот

  • За деца од 1 година
  • Со витамин Ц
  • Без додаден шеќер
  • Содржи глутен

Нето-тежина: 90 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се