BECUTAN Детска паста за заби, 50 г

BECUTAN Детска паста за заби, 50 г
93,00 ден.
88,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
019454C
Online only
Акција 01-30.06.2024
favorite_border

Опис на производот

Becutan детската паста за заби со своите активни компоненти овозможува потполна хигиена и заштита на забите и усната празнина. Темелно и нежно ги отстранува наслагите од храна од детските запчиња. Благите абразиви се приспособени кон детската глеѓ. Ги штити забите од кариес. Има вкус на шумски јаготки

  • Штити од кариес
  • Со вкус на шумски јаготки

Пакување: 50 гр.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се