BECUTAN Детски крем, 50 мл

BECUTAN Детски крем, 50 мл
104,00 ден.
89,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
006387C
Online only
Акција 01.02-29.02.2024
favorite_border

Опис на производот

Содржи високо квалитетни и грижливо одбрани супстанции кои обезбедуваат долготрајна заштита и интензивна нега на детската кожа по целото тело. Неговиот состав е потполно приспособен и на потребите на најчувствителната бебешка кожа. Лесно се апсорбира, а благодарение на својата единствена, блага формулација, може повеќекратно да се нанесува без притоа да доведе до презаситување.

  • Клинички тестиран
  • Препорачлив е и за нега на сува и чувствителна кожа кај сите возрасти
  • Има приспособена pH вредност
  • Не содржи парабени

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се