BECUTAN Детски сапун 3+1 х 90 г

BECUTAN Детски сапун 3+1 х 90 г
88,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
042171C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Детскиот сапун Becutan е благ и пријатно парфимиран. Темелно ја чисти и ја негува детската кожа не предизвикувајќи печење на очите. Внимателно избалансираната pH-вредност и оптималната количина глицерин ја штитат кожата од сушење. Со редовна употреба на сапунот Becutan кожата станува нежна и мека.

  • Производот е дерматолошки и клинички тестиран
  • Се препорачува за нега на чувствителна кожа кај сите возрасти
  • Има приспособена pH–вредност

Пакување: сет од 4 сапуни х 90 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се