BECUTAN Детски сапун 90 г

BECUTAN Детски сапун 90 г
32,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
006386C
favorite_border

Опис на производот

Becutan детскиот сапун е благ и пријатно парфимиран. Темелно чисти. Со редовна употреба на Becutan сапунот кожата станува нежна и мека.

  • Клинички тестиран
  • За хигиена на детска кожа
  • Пријатно парфимиран

Пакување: 90 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се