BECUTAN Детски универзален крем, 35 мл

BECUTAN Детски универзален крем, 35 мл
68,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
042525C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Кремот ја освежува и ја храни кожата правејќи ја мека и нежна во текот на целиот ден.

Лесната текстура на кремот овозможува негова брза апсорпција во кожата.
Препорачлив е за секојдневна употреба на детската кожа. Содржи богат комплекс активни материи, витамини А, Ц и Е природни масла од маслинка, семки од грозје, од соја, од бадем и од сончоглед, кои помагаат во јакнење на заштитната функција на кожата и во одржувањето на нејзината природна влажност.

Кремот не содржи: парабени, алкохол и боја.

Пакување: 35 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се