BECUTAN Колекција + подарок ранец

BECUTAN Колекција + подарок ранец
974,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040259C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Becutan Gift Сет кутијата со ранец содржи:

  • Becutan Шампон со овес 200 мл
  • Becutan Пенливо средство со овес 200 мл
  • Becutan Сапун со бадем 90 г
  • Becutan Пудра 100 г
  • Becutan Детски бадемов крем 100 мл
  • Becutan Маст со рибино масло 25 мл
  • Becutan Влажни марамчиња со камилица 72/1
  • Подлога за повивање
  • Налепница Baby on board

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се