BECUTAN Крем за деца 150 мл

BECUTAN Крем за деца 150 мл
152,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
013956C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Содржи висококвалитетни и грижливо одбрани супстанции, кои ѝ обезбедуваат долготрајна заштита и интензивна нега на детската кожа по целото тело. Неговиот состав е целосно приспособен кон потребите на најчувствителната бебешка кожа.

Лесно се апсорбира, а благодарение на својата единствена, блага формулација, може повеќекратно да се нанесува без притоа да доведе до презаситување.

  • Клинички тестиран
  • Препорачлив е и за нега на сува и чувствителна кожа кај сите возрасти
  • Има приспособена pH-вредност
  • Не содржи парабени

Пакување: 150 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се