BECUTAN Кул фраер течен сапун, 250 мл

BECUTAN Кул фраер течен сапун, 250 мл
82,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047578C
favorite_border

Опис на производот

Новите течни сапуни на Becutan содржат внимателно одбрани површинско-активни состојки кои овозможуваат лесно отстранување на нечистотијата при секое миење на рацете.
Воедно, овој дерматолошки тестиран производ е збогатен и со глицерин, кој дополнително помага во одржувањето на природната хидратација на кожата, сето тоа придружено со препознатливиот мирис на Becutan!

  • Дерматолошки тестиран производ
  • Во својот состав содржи глицерин
  • Не содржи бои
  • Не содржи алкохол
  • Не содржи парабени

Пакување: 250 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се