BECUTAN Мал подарок сет

BECUTAN Мал подарок сет
383,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
006420C
favorite_border

Опис на производот

Becutan малата колекција подарок содржи:

  • Becutan детски крем 50 мл
  • Becutan детски сапун 90 г
  • Becutan шампон 200 мл
  • Becutan пудра 100 г
  • Becutan влажни марамчиња со камилица 26/1

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се