BECUTAN Омекнувач за алишта 2 л

BECUTAN Омекнувач за алишта 2 л
229,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
042995C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Благата формулација на новиот Becutan омекнувач за алишта, збогатена со екстракт од алое вера, ги облагородува ткаенините подарувајќи им нежно чувство на свежина и мекост. Екстрактот од алое вера го прави производот погоден и за лица со чувствителна кожа. Производот е дерматолошки тестиран.

Оваа избалансирана формула може да се користи на температура од 30 до 90°C, за машинско и рачно перење според наведениот начин на дозирање.

  • Со екстракт од алое вера
  • Погодни за лица со чувствителна кожа
  • Дерматолошки тестиран
  • За рачно и машинско перење
  • Претпознатлив мирис на Becutan

Пакување: 2 л

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се