BECUTAN Принцеза сет за деца

BECUTAN Принцеза сет за деца
413,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047090C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Becutan сетот содржи:

  • Becutan шампон 200 мл Принцеза
  • Becutan пенливо средство 200 мл Принцеза
  • Becutan влажни марамчиња 20 / 1
  • Пешкир со ликот Принцеза

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се