BECUTAN Пудра за деца, 200 г

BECUTAN Пудра за деца, 200 г
183,00 ден.
173,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050119C
Online only
Акција 01-31.07.2024
favorite_border

Опис на производот

Го апсорбира вишокот на влага и ја штити кожата од иритација. Активните додатоци го смируваат црвенилото и воедно ја негуваат нежната детска кожа, особено на вратот и препоните.

Пакување: 200 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се