BECUTAN Светот на Биби - Бибот пакетче

Alkaloid Becutan Bibi's World, Svetot na Bibi set, Bibot Paketce
BECUTAN Светот на Биби - Бибот пакетче
318,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055385C
favorite_border

Опис на производот

Бибот пакетчето е сет со производи од Becutan во Светот на Биби со супер подарок 

Сетот содржи:

+ ПОДАРОК - 1 робот, 1 картичка со 5 самолепливи сликички (буква, два цртежа, лик и сликичка за сложувалка)

Одличен подарок на кој ќе се израдува секое дете!

Биди Бибот колекционер

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се