BECUTAN Светот на Биби - детски чај за добра ноќ, 20 филтер кесички

becutan children's tea for good night world of bibi svetot na bibi destski caj za dobra nok
BECUTAN Светот на Биби - детски чај за добра ноќ, 20 филтер кесички
78,00 ден.
74,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053573C
Online only
Акција 01-30.06.2024
favorite_border

Опис на производот

Детски чај за добра ноќ со цвет од камилица, плод од сладок анасон, лист од нане, лист од маточина и плод од јаболко.

Не се препорачува за деца под 4 години.

Нето-тежина: 20 х 1,5 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се