BECUTAN Светот на Биби - детски чај за добро утро, 20 филтер кесички

BECUTAN Светот на Биби - детски чај за добро утро, 20 филтер кесички
78,00 ден.
74,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053574C
Online only
Акција 01-30.06.2024
favorite_border

Опис на производот

Детски чај за добро утро со плод од јаболко, плод од шипка, цвет од хибискус, лист од ројбос и плод од брусница.

Не се препорачува за деца под 4 години.

Нето-тежина: 20 х 2 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се