BECUTAN Светот на Биби - Новогодишен сет со подарок кукла

Alkaloid Becutan Bibi's World, Christmas, New Year doll gift, Svetot na Bibi set so podarok novogodisna kukla
BECUTAN Светот на Биби - Новогодишен сет со подарок кукла
878,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055884C
favorite_border

Опис на производот

Новогодишениот сет со производи од Becutan во Светот на Биби има подарок изненадување.

Сетот содржи:

  • Becutan & Светот на Биби шампон и пенливо средство за капење 2 во 1, 300 мл
  • Becutan & Светот на Биби влажни марамчиња 60/1
  • Becutan детски чај за Добро утро, 20 филтер кесички x 2 г
  • Becutan детски чај за Добра ноќ, 20 филтер кесички x 1.5 г

+ ПОДАРОК новогодишна кукла Биби.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се