BECUTAN Светот на Биби - паста за заби, 50 мл

BECUTAN Светот на Биби - паста за заби, 50 мл
93,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053569C
favorite_border

Опис на производот

Becutan Детската паста за заби со своите активни компоненти овозможува потполна хигиена и заштита на забите и усната празнина. Благите абразиви се приспособени кон детската забна глеѓ.

  • Содржи флуор
  • Штити од кариес
  • Со овошен вкус

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се