BECUTAN Течен детергент, 1 л

BECUTAN Течен детергент, 1 л
230,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
036016C
favorite_border

Опис на производот

Новиот течен детергент Becutan е ефикасен против нечистотијата, а неговата блага формулација збогатена со ензими, која ги отстранува дамките од облеката, истовремено е нежна за детската кожа.

Детергентот е наменет за перење на температура од 30 до 90°C и претставува одличен избор за чист и безбеден резултат.

Збогатената формулација со ензими ефикасно ги отстранува дамките од облеката, притоа задржувајќи го препознатливиот мирис на Becutan. Содржината од 1л е наменета за 16 перења и прилагодена кон нежната детска кожа, што е потврдено со дерматолошки тестови.

  • Со избалансирана формула за нежната детска кожа
  • Моќен против нечистотијата
  • За рачно и машинско перење
  • Погодни за лица со чувствителна кожа
  • Дерматолошки тестиран
  • Претпознатлив мирис на Becutan

Пакување: 1 л.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се