BECUTAN Течен детергент, 2 л

BECUTAN Течен детергент, 2 л
454,00 ден.
431,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
042997C
Online only
Акција 02-31.05.2024
favorite_border

Опис на производот

Becutan течен детергент. Новиот течен детергент Becutan е ефикасен против нечистотијата, а неговата блага формулација збогатена со ензими, која ги отстранува дамките од облеката, истовремено е нежна за детската кожа.

Детергентот е наменет за перење на температура од 30 до 90°C и претставува одличен избор за чист и безбеден резултат.

Збогатената формулација со ензими ефикасно ги отстранува дамките од облеката, притоа задржувајќи го препознатливиот мирис на Becutan.

  • Со избалансирана формула за нежната детска кожа
  • Моќен против нечистотијата
  • За рачно и машинско перење
  • Погоден за лица со чувствителна кожа
  • Дерматолошки тестиран
  • Претпознатлив мирис на Becutan

Пакување: 2 л.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се