BECUTAN Течен детергент и омекнувач 2 во 1, 1л

BECUTAN Течен детергент и омекнувач 2 во 1, 1л
214,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
036018C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Со формула избалансирана според високите стандарди на нежната детска кожа, овој производ 2 во 1 е најпрактично решение за видливите последици од динамичните активности на нашите најмили.

Уникатната формулација од течен детергент и од омекнувач 2 во 1 e максимално ефикасна против нечистотијата и e збогатена со природен екстракт од маслинка. Исто така, овозможува истовремена чистота и мекост на алиштата и претставува одличен избор и за лица со чувствителна кожа.

Приспособен е и за двата типа перење – рачно и машинско. По перењето, алиштата се меки, чисти и пријатно парфимирани.

Пакување: 1 л

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се