BECUTAN Тоалетна вода за деца 50 мл

BECUTAN Тоалетна вода за деца 50 мл
307,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030811C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Becutan детската тоалетна вода е вистински избор за малите палавковци, кои сакаат да го ‘‘имитираат‘‘ однесувањето на мама и тато, но и за сите оние кои го сакаат мирисот на Becutan. Оваа тоалетна вода најавтентично ќе ве потсети на добро познатиот мирис на детството и безгрижното растење со омилените Becutan производи. Becutan тоалетната вода не содржи парабени и бои.

  • Претпознатлив мирис на Becutan
  • Не содржи парабени
  • Не содржи бои

Пакување: 50мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се