BECUTAN Влажни марамчиња со бадемово масло, 5 кесички по 56 парчиња

BECUTAN almond oil baby wet wipes 5x56 / vlazni maramici so bademovo maslo/ vlazni maramcinja so maslo od badem
BECUTAN Влажни марамчиња со бадемово масло, 5 кесички по 56 парчиња
279,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053843C
favorite_border

Опис на производот

Влажните марамчиња Becutan истовремено ја чистат и ја негуваат бебешката кожа. Формулацијата е збогатена со бадемово масло. Се препорачуваат за секојдневна нега и хигиена на нормална и чувствителна кожа.

  • pH неутрални
  • Не содржат алкохол
  • Дерматолошки тестирани

Пакување: 5 кеси по 56 парчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се