BELUPO Белобаза крем 40 г

BELUPO Белобаза крем 40 г
189,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050789C
favorite_border

Опис на производот

  • Белобазата ја регенерира и помага во одржување на физиолошкиот баланс на кожата - ја заштитува, навлажнува и смирува
  • Редовната употреба на Белобаза ја намалува сувоста на кожата, ја подобрува хидратацијата и помага во одржување на липидниот баланс
  • Белобаза е погодна за нега и заштита на осетлива кожа, вклучувајќи и осетлива кожа на деца

Пакување: 40 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се