BIOAGROS Biosaurus Органски пченкарен флипс со вкус на сирење, без глутен, 50 г

BIOAGROS Biosaurus Органски пченкарен флипс со вкус на сирење, без глутен, 50 г
85,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045466C
favorite_border

Опис на производот

  • Биосаурус-органски печен пченкарен флипс со вкус на сирење
  • Органски сертифициран производ
  • Не содржи глутен

Нето-тежина: 50 г

Содржина

Состојки: пченка (пченкарно брашно и/или пченкарен гриз)* 75%, сончогледово масло*, зачин* со сирење 5% (кромид*, малтодекстрин*, сол, чедар сирење*, шеќер*, обезмастено млеко во прав*, црвен пипер*, екстракт од квасец*, лук*, куркума*, лимон во прав*, бибер*, сончогледово масло*).

*од органско производство

Производот содржи лактоза и протеини од млеко.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се