BIOAGROS Biosaurus Органски смоки без глутен, 50 г

BIOAGROS Biosaurus Органски смоки без глутен, 50 г
85,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041618C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ
  • Не содржи глутен
  • Погодно за вегани

Нето-тежина: 50 г

Содржина

Состојки: пченка (пченкарно брашно и/или пченкарен гриз)* 75%, сончогледово масло*, зачин* со морска сол (малтодекстрин*, морска сол, шеќер*, екстракт од квасец*, сончогледово масло*) 5%.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се