BIOAGROS Eat Free Органски овесни снегулки без глутен, 300 г

BIOAGROS Eat Free Органски овесни снегулки без глутен, 300 г
138,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
049266C
favorite_border

Опис на производот

Органски сертифициран производ

“Eat free” овесните снегулки се идеални за безглутенска исхрана, односно за лица кои страдаат од целијакија, а и за оние кои сакаат да започнат со нови нутритивни навики.

Консумирањето безглутенски производи може да ви помогне да избегнете можна надуеност.

Нето-тежина: 300 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се