BIOAGROS Eat Free Органско пченкарно брашно без глутен 500 г

BIOAGROS Eat Free Органско пченкарно брашно без глутен 500 г
195,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
049265C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Органско пченкарно брашно без глутен. 

Пакување: 500 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се