BIOAGROS Органска палента, 500 г

bioagros organic corn semolina polenta, organska palenta
BIOAGROS Органска палента, 500 г
105,00 ден.
69,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
035136C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Палентата обично се сервира со зеленчук или риба. Може да се користи и како главно јадење со печурки, сирење или како десерт со овошје или јогурт.

Нето-тежина: 500 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се