BIOAGROS Органска пченка за пуканки, 400 г

BIOAGROS Органска пченка за пуканки, 400 г
65,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
044707C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Органска пченка за пуканки

  • Органски сертифициран производ
  • Мало количество заситени масти
  • Мало количество шеќер
  • Големо количество влакна

Нето-тежина: 400 г

Содржина

Состојки: пченка за пуканки

Органско производство.

Може да содржи јаткасти плодови, глутен, соја и сусам.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се