BIOAGROS Органска ситна зелена леќа, 500 г

BIOAGROS Органска ситна зелена леќа, 500 г
235,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
034465C
favorite_border

Опис на производот

Органска леќа

  • Органски сертифициран производ
  • Ситната леќа најчесто се консумира сварена како супа и може да се употреби во многу салати

Нето-тежина: 500 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се